-

Особливості отримання швидких кредитів на карту в Україні

Для багатьох з нас мікрофінансових організації є єдиним способом отримати відсутню суму. Їх послугами можна скористатися при відповідності ряду досить простих вимог і при наявності одного документа – паспорта. Зручніше і швидше отримати кошти на свою банківську карту.

Ви можете отримати кредит через банк bankid на карту без підготовки великого пакету документів – це можливість за короткий термін отримати необхідну суму. Скористатися послугами мікрокредитних організацій можна в будь-який час і в будь-якому місці. Для цього клієнту зовсім не обов’язково відповідати величезній кількості вимог як в банку, та мати позитивний кредитний рейтинг.

Умови кредитування

Розраховувати цілком реально на суму до 10000 гривень. При цьому необхідно мати можливість підтвердити свою платоспроможність і обов’язкова наявність позитивної історії. У зворотному випадку будуть доступні позики до 5000. Надаються кредити без паспорта та ІНН не більше, ніж на один рік. При цьому нараховуються відсотки щодня. Ставка не перевищує 1,5. Слід зазначити, що розмір залежить від суми і терміну.

Вимоги до клієнтів

Розраховувати на отримання термінового мікрокредиту можна при наявності постійної реєстрації на території країни. Клієнт повинен мати щомісячний дохід і вік від 18 і до 75 років.

Оформлення співробітництва

Для отримання термінового мікрозайму на карту необхідно вибрати найбільш підходящі умови. Позичальник повинен перейти на сайт мікрокредитної організації і заповнити коротку анкету. У заявці вказуються всі необхідні дані. Після перевірки документ відправляють кредитору. Протягом декількох хвилин сервіс розгляне її і примітить своє рішення. Практично у всіх випадках воно позитивне. Далі система запропонує заявнику вказати номер рахунку карти, і після підписання договору клієнт отримає відсутню суму.

Вимоги до картки

Перед тим, як оформити терміновий кредит на карту, заявник повинен переконатися, що вона відповідає всім необхідним вимогам організації. Найголовніша вимога-карта офіційно належить позичальникові. Вона іменна і на її балансі знаходиться сума в кілька гривень. Також залишився термін її дії не менше 3 місяців.

Пролонгація і дострокове погашення мікрозайму

Пролонгування кредитного договору здійснюється у всіх нових МФО Ураїни. Клієнт може в будь-який момент продовжити договір. При цьому обов’язковою умовою є виплата нарахованих відсотків. Клієнту належить виплатити їх і вказати нову дату здійснення виплати. Після цього договір буде продовжений миттєво, а умови залишаться колишніми.

Повернути позику раніше терміну можна в будь-який мікрокредитної компанії. Клієнту досить просто повідомити кредитору про свій намір, дочекатися перерахунку і здійснити платіж. Дострокове погашення має на увазі виплату боргу з відсотками, нарахованими за час користування коштами.

Переваги швидких кредитів

Мікропозики користуються величезною популярністю серед клієнтів. Достатньо лише відповідати ряду найпростіших вимог і мати при собі паспорт. Витративши на оформлення кілька хвилин, гроші надійдуть на рахунок миттєво.

Отриманий мікрокредит можна завжди перевести в готівку і при цьому не платити ніяких комісій. Вони доступні з будь-яким кредитним рейтингом. Підтвердження платоспроможності потрібно тільки при оформленні великих сум.

Ссылка на основную публикацию